menu close menu

Col Du Marine™


Col Du Marine™Midagi uut Inge Ilutoas!
Col Du Marine™ merekollageeni peptiidide pulber nüüd saadaval ka Inge Ilutoas. Ootame uudistama!

Miks me kollageeni vajame?
Pärast 21. eluaastat väheneb keha enda kollageeni sünteesimine 1,5% aastas. 45. eluaastaks võib keha kollageeni tase langeda koguni 36%. Kõige õigem ja loomulikum viis keha enda kollageeni tootmise taastamiseks on hakata kollageeni sisemiselt tarvitama, mis omakorda hõlbustab koerakkude ühendamise teel loomulikku kollageeni tootmist.


Col Du Marine™

ILU PEPTIIDIDE VALEM – Toidulisand | 30 pakikest, igas pakikeses 5,26 g | Maitsestamata

Merekollageenil põhinev toidulisand koos C-vitamiini, hüaluroonhappega ja ränidioksiidiga, viimane on saadud bambusevõrsete ekstraktist. See toode ei sisalda lõhna-ja maitseained või magusaineid.

Koostisosad: hüdrolüüsitud merekollageen (saadud kaladest), L-askorbiinhape, naatriumhüaluronaat, bambusevõrse ekstrakt (Bambusa vulgaris cv).

Kasutamine:
soovitatav päevane annus on 1-2 pakikest. Lahustage paki sisu vees või oma lemmikjoogis. Segage kuni lahustumiseni. Külmades jookides parima tulemuse saamiseks kasutage šeikerit. Rasedad, rinnaga toitvad naised, lapsed, ravimeid kasutavad inimesed või mitmesuguste haigustega inimesed peaksid enne toote kasutamist nõu pidama arstiga. Toote kasutamise soovitatav minimaalne kasutuskuur on 12 nädalat.


Col Du Marine™

Col Du Marine™ on merekollageeni peptiidide pulber selle parimal kujul. Mikrograanulitena, madala molekulmassiga, täiesti neutraalne ja lahustub täielikult teie lemmikjoogis. Col Du Marine™ ei vaja täiendavaid koostisosi, et viia merekollageeni jõud sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse – nahal, juustel, küüntel ja kõhredel keha enda kollageeni tootmise taastamiseks ning teie lemmikuks heaolu tagavaks ja vananemisvastaseks tooteks saamisel.

Kasutamine: soovitatav on kasutada 5,0 grammi päevas (1 kotike). Lisage ühe kotikese sisu enda külma või kuuma lemmikjooki ja segage seni, kuni pulber on lahustunud. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage šeikerit. Rasedad, rinnaga toitvad naised, lapsed, ravimeid kasutavad inimesed või mitmesuguste haigustega inimesed peaksid enne toote kasutamist nõu pidama arstiga. Toote kasutamise soovitatav minimaalne kasutuskuur on 12 nädalat.


Col Du Marine Estonia